Послуги адвоката в Києві. Автор 5 книг в області юриспруденції. Більше 20 років адвокатської практики. Доступні ціни.

Публікації


Адвокат Аветисян Роберт Миколайович є автором чотирьох опублікованих видавництвом Харків, Юрсвіт і однієї неопублікованої книг.У 2005 році було опубліковано науково-практичний посібник російською мовою «100 образцов заявлений в суд по семейным делам». Книга була видана тиражем 1000 екземплярів.

Видання містить 100 зразків заяв до суду у сімейних справах, які розроблені на основі Сімейного кодексу України та адвокатської практики. Зразки розроблені з урахуванням базових положень Цивільного процесуального кодексу України. (детальніше)

У 2006 році було опубліковано науково-практичний посібник на українській мові «Зразки позовних заяв за сімейними справами». Книга була видана тиражем 1000 екземплярів.

Посібник містить зразки заяв до суду у сімейних справах, які розроблені на основі Сімейного кодексу України, цивільного процесуального законодавства України з урахуванням існуючих у правовій науці положень і адвокатської практики. (детальніше)

У 2007 році було опубліковано практичний посібник на українській мові «100 зразків заяв до суду за цивільними справами». Книга була видана тиражем 1000 екземплярів, крім самих зразків заяв (детальніше), посібник містить коментарі автора по відповідних правовідносин (детальніше)

Видання містить зразки заяв до суду з цивільних справ, які розроблені на основі Цивільного кодексу України, цивільно-процесуального законодавства з урахуванням існуючих у правовій науці положень, адвокатської та судової практики. При складанні заяв використані підзаконні акти. Виклад в пропонованих зразках заяв до суду охоплює практично всі цивільні правовідносини, як майнові, так і особисті немайнові. Зокрема, надано зразки заяв, що подаються до суду у справах про захист права інтелектуальної власності, захист прав на чуже майно, відображені відносини по захисту прав осіб, пов'язані з укладанням угод, а також випливають із спадкових правовідносин. Приділено увагу відносинам власності щодо захисту відповідних прав у суді. Надані позовні заяви у справах про захист прав споживачів і т.п.

У 2008 році було опубліковано практичний посібник російською мовою «Защита гражданских прав в суде: образцы процессуальных документов».

Книга була видана тиражем 1500 екземплярів.

Видання містить зразки процесуальних документів з різних питань захисту громадянських прав у суді. (детальніше) Зразки розроблені з урахуванням вимог цивільно-процесуального кодексу України на основі адвокатської практики. В книзі є коментарі автора (детальніше)

У 2010 році була написана чергова книга по Сімейному праву, але, на жаль, у зв'язку з кризою видана не була.

Книга була написана з урахуванням змін у законодавстві України за станом на 01 червня 2010 року і містить зразки заяв по Сімейному праву (детальніше) і коментарі автора по відповідних правовідносин. (детальніше)