Послуги адвоката в Києві. Автор 5 книг в області юриспруденції. Більше 20 років адвокатської практики. Доступні ціни.

Вітаю! У Вас питання з цивільного права? Вам необхідно укласти або розірвати договір, подати позов до суду?
Звертайтеся!

Чому до мене?

Та хоча б тому, що я є автором 5 книг в галузі юриспруденції, 1 з них в галузі цивільного права, у мене більше 25 років адвокатської практики і понад 5000 успішних справ, в тому числі і в сфері цивільних правовідносин.
Гарантую чесність, професіоналізм та конфіденційність.


Коли потрібні послуги адвоката з цивільного права (цивільного адвоката)?

Щодня людина вступає в численні цивільні взаємовідносини як з фізичними, так і з юридичними особами. Ви купили зіпсований товар в магазині, чи плануєте укласти договір купівлі-продажу нерухомості або договір оренди, Вам не повернули борг - все це питання цивільного права. Цивільне право регулює особисті немайнові та майнові відносини сторін: фізичних осіб між собою, фізичних і юридичних осіб між собою.

Перелік цивільних спорів дуже великий. Це, зокрема, встановлення юридичних фактів, визнання договорів недійсними, захист честі, гідності та ділової репутації, стягнення грошей за різними договорами, відшкодування майнової та моральної шкоди, захист прав споживачів, стягнення неустойки (штрафу, пені). Пересічний громадянин не може знати всіх законів. Тільки грамотний і досвідчений фахівець в галузі цивільного права зможе гідно представити інтереси клієнта перед іншими особами, відстояти права в суді.

Чи потрібно звертатися до адвоката по цивільних справах?

Вирішуйте самі. Наведу тільки один приклад.

Звернувся Клієнт у зв'язку з тим, що на нього подали позов до суду про стягнення заборгованості з орендної плати в розмірі понад 200000 грн, які він не платив за користування приміщенням. Побажанням Клієнта було зменшення суми, що стягується у зв'язку з тим, що орендар не створив всі умови, які обіцяв.

Вивчивши матеріали позову я йому сказав, що можна спробувати довести в суді, що договір оренди є неукладеним і якщо це вийде, то він взагалі нічого не повинен платити. Спочатку він не міг зрозуміти, як можна визнати договір оренди неукладеним, якщо він протягом року користувався приміщенням, але з запропонованою тактикою погодився. Клієнт був приємно здивований, коли дізнався, що суд підтримав цю позицію і відмовив позивачу в задоволенні позову в повному обсязі. (переглянути судове рішення).

Скільки коштують послуги адвоката по цивільних справах?

Розмір оплати послуг адвоката залежать від багатьох факторів, наприклад, від складності справи та виконаних адвокатом робіт; часу, витраченого адвокатом на виконання робіт і обсягу наданих послуг; ціни позову та інших. У будь-якому випадку розмір оплати вказується в договорі надання правової допомоги і не може бути змінений без письмової згоди сторін. Подивитися розцінки на адвокатські послуги можна тут.

Спектр послуг адвоката в галузі цивільного права включає:

 • правові консультації;
 • супровід договорів купівлі-продажу;
 • складання та укладення договорів;
 • визнання правочинів недійсними;
 • зміна та розірвання договорів;
 • відшкодування збитків;
 • стягнення штрафних санкцій;
 • відшкодування моральної шкоди;
 • визнання права власності;
 • витребування майна з чужого незаконного володіння або відшкодування його вартості;
 • встановлення права користування чужим майном та припинення такого права;
 • захист прав споживачів;
 • захист особистих немайнових прав;
 • встановлення недієздатності, обмеженої дієздатності фізичної особи;
 • визнання недієздатної особи повністю дієздатною;
 • визнання особи безвісно відсутньою, померлою та ін.
Які мої переваги?

Кваліфікована допомога досвідченого адвоката, що спеціалізується на цивільних справах, допоможе перетворити Ваші прагнення в результати законними методами.

У мене є такі переваги:

 1. Професіоналізм – це гарантія високої якості послуг.
 2. Багаторічний досвід є ключем до отримання позитивних результатів.
 3. Бездоганна репутація - клієнти довіряють мені свої проблеми.
 4. Дотримання правової таємниці - конфіденційність є основним принципом.
 5. Широкий спектр послуг – захист громадян та юридичних осіб.

Хочете укласти договір, виграти спір в суді? Звертайтеся. Виберу для Вас оптимальну стратегію дій для досягнення результату без втрат.


Телефон / WhatsApp / Viber
+38(050)4756215   

Відгуки Клієнтів про послуги адвоката по цивільним справам.

С Робертом знаком давно, не буду описывать его человеческие качества, хотя могу много положительного написать об этом, расскажу о его профессионализме как адвоката. Я занимался подрядом по строительству дома российского адвоката в Крыму. Дом ему построили, но вместо благодарности получили 3 иска в суд, один из них на сумму 4237438 руб. Пришлось обращаться к помощи Роберта. Вначале он не брался за дело со ссылкой на незнание российского законодательства, но я его уговорил. Я знаю его как очень грамотного юриста в области украинского законодательства, но я не ожидал, что он так быстро адаптируется к российскому законодательству. Результат: все 3 дела в нашу пользу, и что удивительно – в Крымском суде против российского адвоката!

Бершак Андрей

Адвоката Аветисян Роберта Миколайовича знайшла по його сайту в Інтернеті. У мене була проблема, пов'язана з попереднім договором купівлі-продажу житлового будинку. Проблема полягала в тому, що продавець помер, а спадкоємців було дуже багато і в тому числі неповнолітні діти. До Роберта Миколайовича консультувалася у трьох юристів. Роберт Миколайович подивився документи і сказав, що мені дуже сильно пощастило, що я прийшла сьогодні, тому що був останній день для пред'явлення претензії спадкоємцям і цей строк не відновлюється. Він одразу підготував необхідні документи і розповів, як мені треба діяти далі. Для мене досі загадка: чому три юриста, у яких я консультувалася раніше, не сказали мені це. Після цього випадку я зрозуміла, що в юриспруденції повинні працювати тільки грамотні люди. Якби я пропустила строк, я втратила б 40000 доларів, які заплатила в якості авансового платежу. Всім раджу: Звертайтеся тільки до грамотних адвокатів. Адвоката Аветисян Р.Н. всім раджу.

Наталя

Я, работая частным нотариусом, имел неосторожность совершить нотариальное действие клиенту, который подал на меня иск в суд о взыскании 8000 долларов, якобы, причиненного ему вреда. Я решил обратиться к адвокату Аветисяну Роберту Николаевичу с просьбой представлять мои интересы в суде. Я ему очень благодарен за то, что дело было разрешено в мою пользу, в иске было отказано. И еще хочу выразить свое мнение по поводу написанных им четырех книг, они очень полезны для всех юристов.

Суперфин Михаил Борисович

Несколько лет тяжб в украинских судах о взыскании вреда с государственной исполнительной службы не привели к положительному результату. Адвокат Роберт Николаевич от моего имени обратился в Европейский суд по правам человека. Никогда не думал, что в Европейском суде будет рассматриваться дело «Алексеев против Украины». Я ошибался, все реально. Роберт Николаевич, большое спасибо.

Алексеев Владимир Пантелеевич