Послуги адвоката в Києві. Автор 5 книг в області юриспруденції. Більше 20 років адвокатської практики. Доступні ціни.

Про себе

Адвокат Аветисян Роберт Миколайович

Вітаю Вас на своєму сайті!

Спочатку давайте познайомимося. Я - адвокат. Звати мене Аветисян Роберт Миколайович. Народився я в 1967 році.

Після закінчення юридичного інституту я працював юрисконсультом на підприємстві, старшим слідчим прокуратури.

19 квітня 1995 я отримав свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю № 340 і з цього часу працюю адвокатом.

Я є автором п'яти книжок: науково-практичний посібник «100 зразків заяв до суду за цивільними справами», науково-практичний посібник «Зразки позовних заяв по сімейних справах», практичний посібник «100 зразків заяв до суду з цивільних справ», практичні посібник «Захист цивільних прав в суді: зразки процесуальних документів», науково-практичний посібник «Зразки заяв до суду з сімейних справ» (детальніше).

Рано чи пізно багато з нас у повсякденному житті зіштовхуються з такими проблемами, які дуже складно, а часом навіть неможливо вирішити без допомоги фахівця.

Відповідно до Конституції України кожен має право на правову допомогу.

Дуже важливо, щоб така допомога була якісною і результативною. Гарантом успішної роботи в сфері юриспруденції є хороші знання і навички для досягнення позитивного результату. Високий професійний рівень і якісні послуги є для нас питанням честі. Я дорожу своїм ім'ям і Вашою довірою, тому, звертаючись до мене, Ви можете бути впевнені в конфіденційності наданої інформації та в дотриманні адвокатської таємниці.

Я здійснюю захист громадян та юридичних осіб в кримінальних справах, надаю юридичні консультації, розробляю Статути для юридичних оіб, підготовляю проекти договорів, складаю претензії, позовні заяви (у тому числі до Європейського суду з прав людини), апеляційні та касаційні скарги та інші правові документи, представляю інтереси громадян та юридичних осіб в місцевих судах, інтереси юридичних осіб в господарських та адміністративних судах, беру участь у всіх апеляційних та касаційних судах, здійснюю супровід угод, господарської та підприємницької діяльності (детальніше).

Послуги адвоката надаються в цивільному, сімейному, спадковому, житловому, господарському, корпоративному, фінансовому, податковому, банківському, трудовому, екологічному, земельному, кримінальному, адміністративному, міжнародному публічному правах, право інтелектуальної власності та інших галузях права.

Я беру участь у кримінальному, цивільному, господарському, адміністративному процесах, у провадженні у справах про адміністративні правопорушення

З глибокою повагою, адвокат Аветисян Роберт Миколайович.