Послуги адвоката в Києві. Автор 5 книг в області юриспруденції. Більше 20 років адвокатської практики. Доступні ціни.

Вітаю, у Вас питання з сімейного права? У вас попереду укладення або розірвання шлюбу, стягнення аліментів, встановлення батьківства або усиновлення дитини, на Вас подали позов про позбавлення батьківських прав?
Звертайтеся!

Чому до мене?

Та хоча б тому, що я є автором 5 книг в галузі юриспруденції, 2 з них в галузі сімейного права, у мене більше 25 років адвокатської практики і понад 5000 успішних справ, в тому числі і з сімейних правовідносин.
Гарантую чесність, професіоналізм та конфіденційність.


Коли потрібні послуги адвоката з сімейного права (сімейного адвоката)?

Якщо Ви зіткнулися з проблемами в сімейних відносинах, Вам потрібен досвідчений сімейний адвокат.

Поняття «сімейний адвокат» має два значення, це і адвокат сім'ї, тобто захищає права та інтереси членів сім'ї, і адвокат, який бере участь в сімейному спорі на боці одного з учасників сімейних відносин.

Кожне питання з сімейного права вимагає ретельного підходу, знань і досвіду для його успішного вирішення. Дуже часто не обійтися без сімейного адвоката, який в курсі юридичних проблем сім'ї та завжди готовий прийти на допомогу.

Адвокат з сімейних справ повинен бути не тільки професіоналом, який знає законодавство і має певний досвід в сімейних справах, а й надійним порадником, від якого вимагається тактовність і делікатність. Тільки адвокат точно знає, як ділиться майно і як його поділити з максимальною користю для довірителя або як максимально вигідно визначити порядок спілкування з дитиною.

У поняття «сімейні справи» входить категорія справ, що виникає на основі шлюбу, споріднення, усиновлення та взяття дітей під опіку. Це можуть бути як особисті немайнові відносини (встановлення батьківства, визначення місця проживання дітей та т. д.), так і майнові (поділ спільного майна, стягнення спільних боргів подружжя і т.д.).

Чи потрібно звертатися до адвоката по сімейних справах?

Одна з Клієнток, почитавши статті та подивившись зразки в Інтернеті, сама вирішила подати позовну заяву про стягнення аліментів. Суд прийняв заяву до провадження і навіть задовольнив його. Але в судовому рішенні був відсутній ідентифікаційний код відповідача, тому що він не був зазначений в позові і були допущені інші помилки. Виконавчий лист, виписаний в чіткій відповідності з рішенням суду, виконавча служба не прийняла до виконання. Клієнтка зареклася більше ніколи не звертатися до суду без допомоги адвоката. Проблему вдалося вирішити шляхом подачі заяви до суду про виправлення описок. (подивитися судове рішення).

Скільки коштують послуги адвоката по сімейних справах?

Кожна справа індивідуальна, тому неможливо визначити розцінки на адвокатські послуги заздалегідь. Можна вказати вартість найбільш поширених послуг, так, наприклад:

 • складання заяви про стягнення аліментів - 700 грн;
 • складання заяви про розірвання шлюбу - 1000 грн.

Подивитися розцінки на адвокатські послуги можна тут.

Спектр послуг адвоката в сфері сімейного права включає:

 • Збереження і захист сімейних активів;
 • Складання та укладення договорів (шлюбний договір, договір про розмір аліментів на утримання дитини, договір про те, с ким буде проживати дитина після припинення шлюбу та ін.);
 • Визнання сімейних договорів недійсними;
 • припинення шлюбу;
 • визнання шлюбу недійсним;
 • стягнення аліментів на утримання дитини та припиненння такого стягнення;
 • стягнення аліментів на утримання одного з подружжя та припинення такого стягнення;
 • стягнення аліментів при вагітності дружини та припинення такого стягнення;
 • стягнення аліментів на дружину (чоловіка) при проживанні з нею (з ним) дитини до досягнення дитиною 3 років та припинення такого стягнення;
 • стягнення аліментів на дружину (чоловіка) при проживанні з нею (з ним) дитини-інваліда та припинення такого стягнення;
 • стягнення аліментів на батьків та припинення такого стягнення;
 • визнання майна спільною сумісною власністю подружжя;
 • визнання майна приватною власністю дружини (чоловіка);
 • поділ спільної сумісної власності подружжя;
 • встановлення режиму окремого проживання подружжя;
 • встановлення факту проживання однією сім´єю;
 • встановлення та оспорювання батьківства;
 • встановлення та оспорювання материнства;
 • визнання та позбавлення батьківських прав;
 • відшкодування матеріальної та моральної шкоди;
 • визначення місця проживання дитини;
 • визначення порядку участі одного з батьків у вихованні дитини при окремому проживанні та ін.
Які мої переваги?

Грамотна допомога досвідченого адвоката, що спеціалізується на сімейних справах допоможе пережити життєві негаразди з мінімальними втратами і максимально вберегти Вас від неприємностей.

У мене є такі переваги:

 1. Професіоналізм – це гарантія високої якості послуг.
 2. Багаторічний досвід є ключем до отримання позитивних результатів.
 3. Бездоганна репутація - клієнти довіряють мені свої проблеми.
 4. Дотримання правової таємниці - конфіденційність є основним принципом.
 5. Широкий спектр послуг – захист громадян та юридичних осіб.

Якщо у Вас попереду укладення або розірвання шлюбу, стягнення аліментів, розподіл майна, встановлення батьківства, звертайтеся!


Телефон / WhatsApp / Viber
+38(050)4756215   

Відгуки Клієнтів про послуги адвоката по сімейних справах

Вибрати правильну позицію у справі про розподіл майна - запорука успіху. Я це зрозуміла, коли після чергового адвоката звернулася за юридичною допомогою до Роберта Миколайовича. Через 3 роки судових процесів я зрозуміла, що все робила неправильно. Обрана нова тактика на підставі процесуальних норм привела до результату, про який я навіть мріяти не могла, квартира, придбана під час шлюбу, дісталася мені.

Лариса

Обратилась к адвокату Аветисяну Р.Н. с просьбой подготовить исковое заявление об изменении фамилии несовершеннолетнего ребенка. Не иск, а шедевр! Спасибо огромное! С уважением, Ирина

Ирина

Кілька років не могла виїхати з дитиною на відпочинок за кордон бо «тато» дитини не давав дозволу на це. Адвокат Аветисян Роберт Миколайович допоміг за надзвичайно короткий термін отримати рішення суду про надання дозволу на виїзд дитини за кордон без Згоди батька. Роберт Миколайович, велике спасибі, нарешті моя дитина зможе побачити іншу країну.

Аня