Послуги адвоката в Києві. Автор 5 книг в області юриспруденції. Більше 20 років адвокатської практики. Доступні ціни.

Вітаю, зупинили працівники поліції, склали протокол про адміністративне правопорушення?
Звертайтеся!

Чому до мене?

Та хоча б тому, що я є автором 5 книг в галузі юриспруденції, у мене більше 25 років адвокатської практики і понад 5000 успішних справ, в тому числі у справах про адміністративні правопорушення.
Гарантую чесність, професіоналізм та конфіденційність.


Коли потрібні послуги адвоката у справах про адміністративні правопорушення?

З адміністративними правопорушеннями рано чи пізно стикається більшість людей. Кодекс України про адміністративні правопорушення передбачає більш 200 статей з різними видами правопорушень. Найпоширеніші на сьогоднішній день адміністративні правопорушення, пов'язані з порушенням Правил дорожнього руху, веденням підприємницької діяльності, порушенням режиму перебування іноземців в Україні і так далі.

Клієнтам часом загрожує великий штраф, позбавлення спеціального права, конфіскація, адміністративний арешт. Для того щоб уникнути цього необхідна кваліфікована допомога досвідченого адвоката, що спеціалізується на справах про адміністративні правопорушення.

Чи потрібно звертатися до адвоката у справах про адміністративні правопорушення?

Моя думка - потрібно, і, бажано, ще до моменту складання адміністративного протоколу.

У цьому випадку Ви отримаєте кваліфіковану консультацію як поводитися, які давати пояснення, чи не давати їх взагалі, що писати в протоколі про адміністративне правопорушення. Після цього набагато простіше розробити тактику і техніку захисту.

В даний час є достатня кількість практики Європейського Суду з прав людини, яку можна застосовувати і в справах про адміністративні правопорушення на найбільш ранніх стадіях процесу і добитися, щоб суд взагалі не розглядав адміністративну справу, а повертав її тому, хто її склав. Приклади застосування правових позицій Європейського Суду з прав людини в адміністративних справах з результатом повернення матеріалів про адміністративне правопорушення можна подивитися тут і тут.

Не завжди виходить використовувати міжнародну практику, тому обираються інші способи захисту для успішного вирішення адміністративних справ. Подивитися судове рішення можна тут і тут.

Скільки коштують послуги адвоката у справах про адміністративні правопорушення?

У зв'язку з тим, що всі справи про адміністративні правопорушення індивідуальні, не існує будь-яких єдиних розцінок на послуги адвоката. В основному вартість послуг адвоката в адміністративних справах залежить від складності справи та часу, витраченого адвокатом для надання правової допомоги.

З урахуванням розміру штрафу за деякими категоріями справ послуги адвоката обходяться дешевше адміністративного штрафу.

Подивитися розцінки на адвокатські послуги.

Спектр послуг адвоката у справах про адміністративні правопорушення включає:

 • Юридичні консультації;
 • Виїзд на місце вчинення адміністративного правопорушення;
 • Вивчення документів;
 • Розробка правової позиції у справі, техніки і тактики вирішення питання;
 • Збір доказів;
 • Складання та направлення адвокатських запитів;
 • Підготовка необхідних документів: заяв, пояснень, клопотань, скарг та інших;
 • Представлення інтересів Клієнта в правоохоронних органах;
 • Оскарження дій працівників поліції, інших посадових осіб;
 • Участь в суді першої та апеляційної інстанцій у справі про адміністративне правопорушення;
 • Складання та укладення різних договорів.
Які мої переваги?

Своєчасна і кваліфікована допомога досвідченого адвоката про адміністративні правопорушення допоможе Вам уникнути штрафу, позбавлення спеціального права, адміністративного арешту та інших видів адміністративного покарання.

У мене є такі переваги:

 1. Професіоналізм – це гарантія високої якості послуг.
 2. Багаторічний досвід є ключем до отримання позитивних результатів.
 3. Бездоганна репутація - клієнти довіряють мені свої проблеми.
 4. Дотримання правової таємниці - конфіденційність є основним принципом.
 5. Широкий спектр послуг – захист громадян та юридичних осіб.

Ніколи не відкладайте рішення Ваших проблем, телефонуйте адвокату.


Телефон / WhatsApp / Viber
+38(050)4756215   

Відгуки Клієнтів про послуги адвоката у справах про адміністративні правопорушення.

Обратился к адвокату Аветисяну Роберту в связи с тем, что работники полиции составили на меня админпротокол за то, что я отказался ехать на медицинское освидетельствование и мне грозил штраф 10000 грн и лишение прав. В суде оправдали. Всем советую адвоката Аветисяна Роберта.

Роман

Ситуация: проезжала на машине перекресток на красный свет светофора и произошло столкновение с автомобилем, который ехал на зеленый. Предложила стоимость ремонта, которая реально составляла 1000 долларов, с меня попросили 3000 долларов. Я не согласилась. Обратилась за юридической помощью к адвокату Аветисяну Р.Н., который в суде доказал, что была обоюдная вина, так как водитель другого транспортного средства, заметив опасность для движения в виде моего автомобиля, должен был снизить скорость вплоть до полной остановки, чего не сделал. В итоге, он мне еще и должен остался, потому что стоимость восстановительного ремонта моего автомобиля оказалась больше, чем его автомобиля. Мужчину подвела жадность, а меня спасло обращение к грамотному адвокату.

Светлана

Звернутися до адвоката змусила наступна ситуація: я, керуючи своєю машиною, стояв на повороті і пропускав інші машини. Одна з машин, проїжджаючи повз мене, пошкодила мою машину. Патрульні поліцейські, які приїхали вирішили, що винен я, так як не пропустив машину, яка їхала по головній дорозі і склали протокол про порушення Правил дорожнього руху щодо мене. Мої аргументи про те, що я стояв і мене вдарила інша машина, працівники поліції до уваги не прийняли. Розуміючи, що мене не тільки притягнуть до адмінвідповідальності, але в майбутньому ще й можуть стягнути збитки за пошкодження чужої машини, я звернувся до адвоката Аветисяна Роберта Миколайовича. Порада була такою: отримати відеозапис з відеокамери, на яку був зафіксований момент зіткнення, пред'явити її в суді. Я так і зробив. Суд визнав мене невинним. Ціна питання - 500 грн. Я дуже задоволений послугами Роберта Миколайовича. Пунктуально, чітко, ясно. Висловлюю йому письмово величезне подяку.

Сергій