Послуги адвоката в Києві. Автор 5 книг в області юриспруденції. Більше 20 років адвокатської практики. Доступні ціни.

Вітаю, у Вас є питання з кредитного права, виникли проблеми з банком, колекторами?
Звертайтеся!

Чому до мене?

Та хоча б тому, що я є автором 5 книг в області юриспруденції, 1 з них в галузі цивільного права, у мене більше 25 років адвокатської практики і понад 5000 успішних справ, в тому числі і з кредитних правовідносин, спорах з банками і взаєминах з колекторами.
Гарантую чесність, професіоналізм та конфіденційність.


Коли вам потрібен адвокат по кредитним справам?

Правочин, що зірвався, звільнення з роботи, недобросовісний партнер-лише частина причин, через які виникають фінансові труднощі. Прострочення платежу по кредиту є верхівкою айсберга. У більшості випадків ситуація погіршується і призводить до серйозних проблем. Вони означають судові спори, величезні штрафи, втрата майна. Такі проблеми часто виникають у юридичних і фізичних осіб.

Як їх вирішити? Ви не зможете зробити це самостійно. Для надання правової допомоги по кредитах необхідний адвокат. Фахівець зрозуміє ситуацію і зробить все можливе, щоб запобігти виникнення судового спору або щоб у клієнта відібрали квартиру. Допомога адвоката також необхідна, коли борг переданий колекторній фірмі. Колектори порушують права громадян, погрожуючи і намагаючись «вибити» борги. Вони можуть і повинні боротися на законодавчому рівні!

Чи потрібно звертатися до адвоката по кредитних справах?

Виходячи з моєї практики по кредитним спорах відповідь однозначна - звичайно так.

Я зможу проаналізувати ситуацію і дати пораду як себе вести, коли у Вас мікрокредит і немає економічного сенсу звертатися з позовом до суду. Якщо сума кредиту велика, можна ініціювати судовий процес. Якщо банк на Вас подав до суду, представлю Ваші інтереси в суді. Це може бути судовий процес по стягненню боргу (подивитися судове рішення), у зв'язку з накладенням арешту на майно (подивитися судове рішення), а інколи банку навіть доводиться відмовлятися від поданого позову. (подивитися судове рішення).

Скільки коштують послуги адвоката по кредитних справах?

Розмір оплати послуг адвоката залежать від багатьох факторів, наприклад, від складності справи та виконаних адвокатом робіт; часу, витраченого адвокатом на виконання робіт і обсягу наданих послуг; ціни позову та інших. У будь-якому випадку розмір оплати вказується в договорі надання правової допомоги і не може бути змінений без письмової згоди сторін. Подивитися розцінки на адвокатські послуги можна тут.

Адвокат по кредитним справам - повний спектр послуг

Якщо Вам потрібна якісний правовий супровід, довіртеся професіоналу! Ви можете розповісти про проблему по телефону і отримати кваліфіковану консультацію або приїхати в офіс. До мене звертаються клієнти з різними питаннями. Це може бути оскарження кредитного договору, захист інтересів в суді, підготовка заяви, переговори про можливість надання кредитної відпустки. Я допомагаю вирішити питання, пов'язані з накладенням арешту на майно боржника, з поділом боргових зобов'язань для колишнього подружжя. Всі ситуації знайомі мені. Тому клієнти задоволені результатами роботи кваліфікованого фахівця!

Повний спектр юридичних послуг:

 • консультація по телефону, в офісі;
 • аналіз кредитних договорів перед їх підписанням: з метою виявлення ризиків, на предмет відповідності вимогам закону;
 • звернення з позовом до суду про визнання договорів кредиту, застави, іпотеки недійсними; визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню;
 • оскарження рішення суду по кредитах, договорах поруки, договорів іпотеки;
 • юридичний супровід переговорів між позичальником і банком;
 • зменшення або списання штрафу, пені;
 • зняття арешту з майна.
Адвокат з мікрокредитів

Останнім часом мікрокредити набирають популярності. Громадяни з кожним роком все частіше звертаються для отримання споживчих кредитів до мікрокредитних компаній -фінансових організацій, що спеціалізуються на наданні короткострокових кредитів. Як правило, за рекламною вивіскою про безвідсоткові кредити ховаються величезні переплати. Якщо людина не може повернути борг, починаються дзвінки, погрози, не тільки йому, але і її родичам.

Психологічний вплив на людину викликає певний стрес. Адвокат з мікрокредитів є фахівцем у вирішенні ситуацій. Іноді одна грамотна консультація допомагає вирішити багато проблем, і це набагато дешевше, ніж платити несправедливо збільшений борг. Адвокат по роботі з МФО знаходить оптимальне вирішення проблеми, виходячи із власного досвіду і законодавства, допоможе розробити сценарій поведінки з колекторами.

Які мої переваги?

Захист клієнтів від позик і боргів - це робота, якій приділяється максимум уваги. Я знаю, як виграти суд з банком, знизити відсоткову ставку, припинити виконавче провадження.

У мене є такі переваги:

 1. Професіоналізм – це гарантія високої якості послуг.
 2. Багаторічний досвід є ключем до отримання позитивних результатів.
 3. Бездоганна репутація - клієнти довіряють мені свої проблеми.
 4. Дотримання правової таємниці - конфіденційність є основним принципом.
 5. Широкий спектр послуг – захист громадян та юридичних осіб.

Зв’яжітися зі мною і розкажить про кредитну проблему. Звернувшися до мене, Ви будете дихати вільно і позбудитесь від боргового тягаря!


Телефон / WhatsApp / Viber
+38(050)4756215   

Відгуки Клієнтів про послуги адвоката з кредитних справ.

Всем, кто читает этот отзыв доброго времени суток! Обратиться за правовой помощью к Роберту Николаевичу заставили кредитные отношения с банками. Роберт Николаевич занимался шестью делами - моими и моих родственников. Все дела были закончены с очень большими списаниями наших задолженностей. Так, по одному из дел был взят кредит на сумму 80000 долларов, кредит был обеспечен ипотекой и поручительством других лиц. 30000 было выплачено, а на 50000, не считая процентов и неустойки, банк подал в суд. Меня возмутил тот факт, что длительной просрочки платежа не было, банк самостоятельно увеличил проценты, на что я не был согласен. В итоге, банк согласился миром решить спор с условием, что будет заплачено всего лишь 10000 долларов. Роберт Николаевич является хорошим специалистом не только в кредитных отношениях, к нему можно обращаться и по всем другим делам. В настоящее время у нас имеется договор на постоянное абонентское обслуживание. Его работа меня полностью устраивает.

Димов Владимир Иванович

Вдячна адвокату Роберту Аветисяну за дуже ефективну консультацію по мікропозиці. Від колекторів уже не було життя. Порада досвідченого адвоката в результаті привела до того, що колектори перестали навіть дзвонити.

Наталія Петрівна

Адвокат Аветисян Роберт Миколайович вів мій судовий процес по визнанню виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню. Коли я прочитав позовну заяву, підготовлену Робертом Миколайовичем, я дуже сильно здивувався, скільки порушень, допущених таким великим банком як ПриватБанк і нотаріусом, який цей банк обслуговує, він зміг знайти. Всім раджу такого фахівця.

Сергій