Послуги адвоката в Києві. Автор 5 книг в області юриспруденції. Більше 20 років адвокатської практики. Доступні ціни.

Вітаю, у Вас питання зі спадкового права? Виник спір при оформленні спадщини?
Звертайтеся!

Чому до мене?

Та хоча б тому, що я є автором 5 книг в галузі юриспруденції, 1 з них в галузі цивільного права, у мене більше 25 років адвокатської практики і понад 5000 успішних справ, в тому числі і в сфері спадкових правовідносин.
Гарантую чесність, професіоналізм та конфіденційність.


Коли потрібні послуги адвоката зі спадкового права?

Спадкове право регулює порядок переходу майнових прав та обов'язків спадкодавця спадкоємцям за правом спадкування. Спори між спадкоємцями не рідкість. З юридичної точки зору спадкові спори - це спори між потенційними спадкоємцями з приводу спадкового майна. Це не проста категорія справ бо правові аспекти часто переплітаються з емоційною складовою та сімейними конфліктами.

Іноді людина стикається з іншою проблемою: начебто і суперечки між спадкоємцями немає, а в правовстановлюючих документах помилка, неможливо підтвердити спорідненість, частина документів відсутня, спадкодавець не дооформив на себе право власності на спадкове майно тощо. Адвокат зі спадкового права грамотно і з посиланням на чинне законодавство відповість на всі питання спадкоємців, при необхідності надасть комплексний супровід оформлення спадщини.

Є напрацьовані стратегії для виграшу справ в суді по встановленню родинних відносин між фізичними особами, при розділі спадкового майна, визнання заповіту недійсним, визнання права власності на спадкове майно та в інших спорах.

В будь-якому випадку рекомендується заручитися підтримкою досвідченого фахівця зі спадкових справ, який буде гідно представляти Ваші інтереси у нотаріуса, в суді або перед іншими спадкоємцями.

Чи потрібно звертатися до адвоката по спадкових справах?

Однозначно так. У спадковому праві, як і в інших галузях, існують строки, протягом яких необхідно провести певні дії, щоб реалізувати свої права, наприклад, шестимісячний строк для прийняття спадщини. Пропустивши цей строк можна втратити право на спадщину. Але, якщо, пропустивши цей строк, ще можна звернутися до суду про встановлення додаткового строку для прийняття спадщини (при наявності поважних причин пропуску строку), то, наприклад, встановлений законом строк для пред'явлення кредитором спадкодавця претензій спадкоємцям є присікальним і продовженню не підлягає. У моїй практиці був випадок, коли Клієнтка, уклавши попередній договір купівлі-продажу житлового будинку, заплативши близько 40000 доларів США в якості авансового платежу, звернулася за консультацією в останній день пред'явлення претензії спадкоємцям продавця, який помер. Про присікальний строк вона нічого не знала. Коли я їй сказав про те, що у неї сьогодні останній день пред'явлення претензії і якщо вона її сьогодні не пред'явить, то втратить авансовий платіж, їй складно було стримувати свої емоції. Ми встигли підготувати претензію і направити її спадкоємцям померлого. Якби Клієнтка звернувся на день пізніше, вона б втратила 40000 доларів США.

Послуги адвоката потрібні і при зверненні до суду, наприклад, при встановленні факту родинних відносин (подивитися судове рішення), при встановленні факту власності при відсутності правовстановлюючих документів (подивитися судове рішення).

Скільки коштують послуги адвоката по спадкових справах?

Розмір оплати послуг адвоката залежать від багатьох факторів, наприклад, від складності справи та виконаних адвокатом робіт; часу, витраченого адвокатом на виконання робіт і обсягу наданих послуг; ціни позову та інших. У будь-якому випадку розмір оплати вказується в договорі надання правової допомоги і не може бути змінений без письмової згоди сторін. Подивитися розцінки на адвокатські послуги можна тут.

Спектр послуг адвоката в галузі спадкового права включає:

 • правові консультації;
 • супровід оформлення спадщини;
 • складання проекту заповіту, в тому числі заповіту подружжя;
 • визнання заповіту недійсним;
 • розірвання заповіту;
 • складання та укладення договорів (договір про зміну черговості отримання права на спадщину, договір про зміну долі в спадщині, спадковий договір та ін.);
 • встановлення фактів, необхідних для подальшого прийняття спадщини (факту родинних відносин, факту знаходження на утриманні у спадкодавця, факту проживання і спадкодавцем однією сім´єю та ін.);
 • відсторонення від права спадкування за законом;
 • продовження строку прийняття спадщини;
 • оскарження рішень та дій нотаріуса, виконавця заповіту;
 • представлення інтересів в нотаріальній конторі та інших органах та організаціях з питань відкриття та ведення спадкової справи;
 • визнання свідоцтва про право на спадкування недійсним та ін.
Які мої переваги?

Кваліфікована допомога досвідченого адвоката, що спеціалізується на спадкових справах, буде корисна при підготовці необхідних документів для оформлення спадщини, супроводі оформлення спадщини, вирішенні конфліктів між спадкоємцями.

У мене є такі переваги:

 1. Професіоналізм – це гарантія високої якості послуг.
 2. Багаторічний досвід є ключем до отримання позитивних результатів.
 3. Бездоганна репутація - клієнти довіряють мені свої проблеми.
 4. Дотримання правової таємниці - конфіденційність є основним принципом.
 5. Широкий спектр послуг – захист громадян та юридичних осіб.

Бракує документів для оформлення спадщини, не можете домовитися з іншими спадкоємцями при вступі у спадок? Телефонуйте! Допоможемо вирішити всі питання, пов’язані з отриманням спадщини.


Телефон / WhatsApp / Viber
+38(050)4756215   

Відгуки Клієнтів про послуги адвоката по спадкових справах.

Спасибі Роберту Миколайовичу за допомогу в оформленні права власності на квартиру через суд протягом 4 місяців.

Тетяна

Адвоката Аветисян Роберта Миколайовича знайшла по його сайту в Інтернеті. У мене була проблема, пов'язана з попереднім договором купівлі-продажу житлового будинку. Проблема полягала в тому, що продавець помер, а спадкоємців було дуже багато і в тому числі неповнолітні діти. До Роберта Миколайовича консультувалася у трьох юристів. Роберт Миколайович подивився документи і сказав, що мені дуже сильно пощастило, що я прийшла сьогодні, тому що був останній день для пред'явлення претензії спадкоємцям і цей строк не відновлюється. Він одразу підготував необхідні документи і розповів, як мені треба діяти далі. Для мене досі загадка: чому три юриста, у яких я консультувалася раніше, не сказали мені це. Після цього випадку я зрозуміла, що в юриспруденції повинні працювати тільки грамотні люди. Якби я пропустила строк, я втратила б 40000 доларів, які заплатила в якості авансового платежу. Всім раджу: Звертайтеся тільки до грамотних адвокатів. Адвоката Аветисян Р.Н. всім раджу.

Наталя