Послуги адвоката в Києві. Автор 5 книг в області юриспруденції. Більше 20 років адвокатської практики. Доступні ціни.

Вітаю! Вилучили посвідчення водія, Ви учасник дорожньо-транспортної пригоди, склали протокол про адміністративне правопорушення?
Звертайтеся!

Чому до мене?

Та хоча б тому, що я є автором 5 книг в галузі юриспруденції, 1 з них в галузі цивільного права, у мене більше 25 років адвокатської практики і понад 5000 успішних справ, в тому числі і по правовідносинам в сфері автомобільного транспорту.
Гарантую чесність, професіоналізм та конфіденційність.


Чи потрібно звертатися до автоадвоката?

Моя порада - звичайно так. І чим раніше Ви це зробите, тим результативніше і дешевше буде надана юридична допомога.

Наведу приклад з практики.

Клієнта, який керує транспортним засобом, зупинили працівники поліції і стали пропонувати пройти огляд на стан наркотичного сп'яніння. Клінт відразу подзвонив мені, пояснив ситуацію. Отримавши консультацію, він став діяти відповідно до порад адвоката. Працівники поліції все-таки склали відносно нього протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст. 130 КУпАП за відмову від проходження огляду. Я, захищаючи його інтереси в суді, зміг домогтися припинення адміністративної справи за відсутністю складу правопорушення за 1 судове засідання. (подивитися судове рішення).

Інший Клієнт при складанні відносно нього аналогічного протоколу не став радитися з адвокатом. Добре, що працівники поліції при складанні протоколу допустили помилки і порушили процедуру. У суді я також домігся припинення адміністративної справи і також за відсутністю складу правопорушення, але для цього знадобилося 3 судових засідання. (подивитися судове рішення).

Скільки коштують послуги автоадвоката?

У зв'язку з тим, що всі питання Клієнтів розглядаються індивідуально, не існує будь-яких єдиних розцінок на послуги адвоката.

За вказаними вище ситуаціями послуги адвоката першому Клієнту обійшлися дешевше ніж другому по тій простій причині, що у першій справі було 1 судове засідання, а по другій - 3. З урахуванням розцінок 1500 грн за 1 судове засідання по даній категорії справ різниця становитиме 3000 грн. Подивитися розцінки на адвокатські послуги.

З урахуванням розміру штрафу по даній категорії справ послуги Автоадвоката в будь-якому випадку обходяться дешевше, але і найголовніше - водія не позбавляють права керування транспортними засобами (посвідчення водія).

Коли потрібні послуги автоадвоката?

Автоадвокат - це адвокат, що спеціалізується на справах, які пов'язані з транспортними засобами. Транспортний засіб є джерелом підвищеної небезпеки, тому володіння і управління ним нерідко тягне за собою негативні наслідки. Автоадвокат допоможе вирішити виниклі проблеми в цій галузі, а саме:

При покупці, ремонті та гарантійному обслуговуванні автомобіля. Не завжди автосалони, навіть якщо представляються офіційними дилерами, після продажу автомобіля добровільно усувають поломки під час гарантійного терміну, чим порушують гарантовані законом права громадян. При укладанні договору на придбання автомобіля, що був у використанні, а особливо, за участю посередників для придбання такого автомобіля з інших країн, автомобіль не завжди відповідає обумовленим критеріям.

При дорожньо-транспортних пригодах. Дуже важлива присутність Автоадвоката відразу після дорожньо-транспортної пригоди для правильного огляду місця події і при дачі перших пояснень по суті того, що сталося. Це буде відігравати велику роль при визначенні винної особи в дорожньо-транспортній пригоді і, як наслідок, притягнення до адміністративної або кримінальної відповідальності, відшкодування заподіяної шкоди.

При притягненні особи до адміністративної відповідальності. Присутність Автоадвоката необхідна з перших хвилин спілкування з працівниками поліції при складанні адміністративного протоколу. Від цього багато в чому залежить позитивний результат при подальшому розгляді справи про притягнення до адміністративної відповідальності, можливо навіть звільнення від відповідальності при своєчасній і правильній тактиці захисту. Найбільш поширеними випадками звернення до адвоката є притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 130 КУпАП (керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння, а також відмова від проходження огляду на предмет сп'яніння) та за ст. 124 КУпАП (порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження в тому числі транспортних засобів) так і за іншими статтями. Це пов'язано з великими негативними наслідками у разі визнання особи винною у вигляді великих штрафів, позбавлення права на керування транспортними засобами та відшкодування заподіяної майнової шкоди.

При притягненні особи до кримінальної відповідальності. Правильні перші показання про механізм дорожньо-транспортної пригоди, грамотний огляд місця події і фіксація всіх необхідних слідів, розташування транспортних засобів, складання схеми дорожньо-транспортної пригоди, виявлення відеофіксації дорожньо-транспортної пригоди, збір необхідних доказів у подальшому набагато полегшить досягнення бажаного результату у кримінальному провадженні за ст. 286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху).

При відшкодуванні страхових виплат страховими компаніями. Не завжди страхові компанії своєчасно і в повному обсязі виплачують належні страхові виплати. Автоадвокат допоможе правильно скласти і вчасно подати необхідні документи до страхової компанії. Згідно чинного законодавства України і сформованої судової практики несвоєчасна або неправильна подача документів про страхову виплату в страхову компанію може бути відмовою від страхової виплати і в подальшому навіть програшем в суді.

При стягненні шкоди, заподіяної в результаті дорожньо-транспортної пригоди. Позов про стягнення майнової та моральної шкоди, заподіяної дорожньо-транспортною пригодою, є однією з складних категорій справ в цивільному судочинстві. Для результативного вирішення судом такої справи необхідно правильно визначити відповідача, довести вину конкретної особи при зіткненні кількох транспортних засобів, правильно визначити розмір шкоди тощо. При одному і тому ж законодавстві при вирішенні одних і тих же питань позиція Верховного Суду часто змінюється. Тому людині дуже складно виграти справу без допомоги Автоадвоката.

Спектр послуг адвоката в галузі автомобільного транспорту включає:

 • Юридичні консультації;
 • Вивчення документів;
 • Розробка правової позиції у справі, техніки і тактики вирішення питання;
 • Ведення переговорів з іншими учасниками дорожньо-транспортної пригоди, страховими компаніями, іншими фізичними та юридичними особами;
 • Збір доказів;
 • Складання та направлення адвокатських запитів;
 • Представлення інтересів Клієнта в правоохоронних органах;
 • Оскарження дій працівників поліції, інших посадових осіб;
 • Участь в суді першої та апеляційної інстанцій у справі про адміністративне правопорушення;
 • Участь в якості захисника або представника під час досудового розслідування;
 • Підготовка необхідних документів: заяв, претензій, позовних заяв, відзивів на позов, скарг та інших;
 • Складання та укладання різних договорів;
 • Участь в судових процесах в суді першої інстанції;
 • Підготовка апеляційних і касаційних скарг, участь в судах апеляційної і касаційної інстанцій;
 • Участь на стадії виконавчого провадження.
Які мої переваги?

Своєчасна і кваліфікована допомога досвідченого Автоадвоката допоможе Вам вирішити питання, пов'язані з володінням і користуванням транспортним засобом і дорожньо-транспортними пригодами.

До моїх переваг відноситься:

 1. Професіоналізм – це гарантія високої якості послуг.
 2. Багаторічний досвід є ключем до отримання позитивних результатів.
 3. Бездоганна репутація - клієнти довіряють мені свої проблеми.
 4. Дотримання правової таємниці - конфіденційність є основним принципом.
 5. Широкий спектр послуг – захист громадян та юридичних осіб.

Ніколи не відкладайте вирішення Ваших проблем, телефонуйте адвокату.


Телефон / WhatsApp / Viber
+38(050)4756215   

Відгуки Клієнтів про послуги автоадвоката.

Ситуация: проезжала на машине перекресток на красный свет светофора и произошло столкновение с автомобилем, который ехал на зеленый. Предложила стоимость ремонта, которая реально составляла 1000 долларов, с меня попросили 3000 долларов. Я не согласилась. Обратилась за юридической помощью к адвокату Аветисяну Р.Н., который в суде доказал, что была обоюдная вина, так как водитель другого транспортного средства, заметив опасность для движения в виде моего автомобиля, должен был снизить скорость вплоть до полной остановки, чего не сделал. В итоге, он мне еще и должен остался, потому что стоимость восстановительного ремонта моего автомобиля оказалась больше, чем его автомобиля. Мужчину подвела жадность, а меня спасло обращение к грамотному адвокату.

Светлана

Звернутися до адвоката змусила наступна ситуація: я, керуючи своєю машиною, стояв на повороті і пропускав інші машини. Одна з машин, проїжджаючи повз мене, пошкодила мою машину. Патрульні поліцейські, які приїхали вирішили, що винен я, так як не пропустив машину, яка їхала по головній дорозі і склали протокол про порушення Правил дорожнього руху щодо мене. Мої аргументи про те, що я стояв і мене вдарила інша машина, працівники поліції до уваги не прийняли. Розуміючи, що мене не тільки притягнуть до адмінвідповідальності, але в майбутньому ще й можуть стягнути збитки за пошкодження чужої машини, я звернувся до адвоката Аветисяна Роберта Миколайовича. Порада була такою: отримати відеозапис з відеокамери, на яку був зафіксований момент зіткнення, пред'явити її в суді. Я так і зробив. Суд визнав мене невинним. Ціна питання - 500 грн. Я дуже задоволений послугами Роберта Миколайовича. Пунктуально, чітко, ясно. Висловлюю йому письмово величезне подяку.

Сергій

В моей семье случилось горе: в дорожно-транспортном происшествии погиб наш сын. Правоохранительные органы не хотели привлекать к уголовной ответственности виновного. Мы обратились за помощью к адвокату Аветисяну. Виновный был наказан по всей строгости закона.

Сергей

Роберт Миколайович Аветисян є дуже хорошим фахівцем в питаннях відшкодування збитку, пов'язаного з пошкодженням автомобіля в результаті аварії. На всі питання відповідає з точки зору практики Верховного Суду України. Я не думав, що це так все складно. Хто повинен відшкодовувати збитки: водій або страхова, в якому розмірі, з урахуванням зносу запчастин або без урахування, з ПДВ чи без ПДВ. Я б сам не розібрався, хоча вже доводилося з цим стикатися. Якщо у кого виникнуть питання, пов'язані з аварією, раджу звертатися саме до цього адвоката.

Микола